Všetko o svadbe

Dobrý deň! Volám sa Marianna a vo svojom pracovnom živote sa venujem nevestám.

Ak plánujete svadbu, srdečne Vám gratulujem. Veľmi pravdepodobne ste sa vydali na najvzrušujúcejšiu cestu a bude pre mňa česť stretnúť sa s Vami a pomôcť uskutočniť Vaše plány o vysnívanej svadbe.

Wedding Boutique bol vytvorený pre nevesty, ktoré hľadajú výnimočný individuálny prístup a komplexné služby.

Svadobný deň je pre každú ženu jeden z najdôležitejších dni v živote. Od okamihu keď muž Vášho života predstúpil pred Vás so snubným prsteňom sa vo vašich myšlienkach odohrávajú tie najkrajšie predstavy o Vašom DNI.

Premýšľate kde začať, čo všetko je potrebné vybaviť, kde nájsť najlepšie typy na dodávateľov. Prehľadávate internet so svadobnými stránkami, kúpite si dostupné svadobné časopisy, v duchu vyberáte svadobné šaty a množstvo iných maličkostí, ktoré majú z vášho svadobného dňa urobiť ten najkrajší, najvýnimočnejší no jednoducho jedinečný zážitok.

V našom svadobnom salóne nájdete svadobné šaty, pre limitovaný počet neviest vieme šaty ušiť. Radi pre Vás vyrobíme závoj alebo inú ozdobu do vlasov, svadobné oznámenia.

Ak sú pre Vás svadobné fotografie dôležitá súčasť vašej svadby rada odporúčim môjho manžela mrknite viac na www.janplachy.com

Ak hľadáte pomoc v organizácii svadby, kvety a všetko ostatne môžete sa obrátiť na nás.

Mojou hlavnou úlohou je pomôcť zorientovať sa v možnostiach a vašich predstavách. Stať pri Vás a poradiť Vám v kľučových veciach. Veľmi pravdepodobne je toto vaša prvá a jediná svadba, ja mám skúsenosti z mnohých iných svadieb a tie Vám rada odovzdám. Pozorne Vás počúvam a hľadám pre Vás tie najlepšie možnosti tak, aby to bol najkrajší deň nielen pre Vás, ale samozrejme, aby zostali krásne spomienky na oslavu tejto výnimočnej udalosti aj vašim blízkym a priateľom.

Ak si predsa len chcete zorganizovať svadbu sama odporúčam svadobnú aplikáciu Svadba podľa Mary

 

Prajem Vám veľa zábavy a zážitkov pri prípravách Vašej svadby.

 

Marianna

 

Uložiť

Menu