Svadobné služby

Originálne požiadanie o ruku v Monaku

Všetko začalo urgentným e-mailom od Christiana, ktorý, mi poslal veľmi jednoduchú a krátku žiadosť zorganizovanie zásnub so svojou snúbenicou Brooke. Počas niekoľkých hodín sme hovorili na skype a vysvetlil mi viac informácií.

Christian pricestuje do Monaka z New Yorku len jednu noc, aby požiadal o ruku svoje dievča Brooke. Brooke je na dovolenke so svojou priateľkou Lilly vo Francúzsku. Žiadosť o ruku malo byť prekvapením.

Tak sme začali vytvárať tajný plán ako celé požiadanie o ruku zorganizovať. Mali sme komplica-Lilly, ktorá vedela, že Christian pricestuje do Monaka ako prekvapenie (nevedela o jeho pláne požiadať Brooke o ruku).

Našla som krásne miesto v Monackej záhrade Grace Kelly s úchvatným výhľadom na more. Najdôležitejšou úlohou bolo, ako dostaneme náš cieľ – Brooke k Christianovi.

A tu je náš plán pre prekvapenie:

  1. Christian, stretneme sa s o 15.00 hod. na schodoch MUSÉE OCÉANOGRAPHIQUE ET AQUARIUM. Odvediam ťa na miesto požiadania o ruku, kde budeš čakať na Brooke s fotografom.
  2. S dievčatami sa stretnem o 15.30 hod. na schodoch MUSÉE OCÉANOGRAPHIQUE ET AQUARIUM. Brooke o ničom netuší, takže jediný kontakt je Lilly, ktorá ma spozná podľa fotografie.
  3.  Lilly pristúpi ku mne a  spýta sa, či im môžem urobiť fotografiu na schodoch. Urobím to a spýtam sa, odkiaľ sú. Lilly odpovie, že sú z USA na dovolenke.
  4. Potom odídem a Lilly s Brooke ma budú nasledovať až k miestu kde čaká Christian.

A tu môžete vidieť výsledok nášho tajného plánu na fotografiách z požiadania o ruku v Monaku Vychutnajte si túto krásnu udalosť na fotografiách Jana Placheho, svadobného fotografa.

 

 

 

 

Menu